Hakkımızda

Gazikent OSGB, Gaziantep ilinde sektöründe lider olmaya namzet olmuştur. 2013 yılının başlarında kurulan Gazikent Ortak Sağlık Güvenlik Birimi;

Geçmişe dayanan deneyimi, uzman personelleri ve yüksek hizmet kalitesi ile Gaziantep ili ve sınırı olan diğer iller de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Biz Kimiz

Gazikent Ortak Sağlık Güvenlik Birimi 4 yılı aşkın sektörel tecrübesi, mesleğinde uzman personeli, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi her zaman yükseltmeyi hedefleyen ekibi ile alanlarında üst düzey deneyim ve kabiliyetlere sahiptir.

Özellikle 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunun yürürlüğe girmesi ile işyerleri tarafından talep edilen sağlık ve güvenlik tedbirlerine cevap verebilmek için kurulan firmamız; konusunda deneyimli personeli, profesyonel yaklaşımları ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine gerçek manada iş sağlığı ve güvenliği desteği vermiştir.

Bu hizmeti her zaman bir iş disiplininde yürütmüş ve mesleki sorumluluklarını vicdan mukayesesinden de geçirmişlerdir.

Kurulduğu günden bu yana benimsenmiş hizmet perspektiflerini, çalışma prensibi olarak kabul edip Gazikent Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmet anlayışını oluşturmuş ve hizmetlerine bu gayede devam etmektedir.

Tarihçemiz

 • Gazikent OSGB'nin Kuruluşu.

  2011 yılında Cafer-Siret Sanağa ve Salih Yüncü önderliğinde kurulmuştur.

 • Hatem Gazikent OSGB'nin Kuruluşu.

 • Gazikent OSGB

  2017 yılında Gazikent OSGB olarak yoluna devam etmektedir.

Yönetim Kadromuz

Cafer Sanağa

A Sınıf İş Güvenliği Uzmanı
İnşaat Mühendisi

Çalışma

 • 1.

  Riskleri Tespit Etme

  Önceden tedbir alarak iş sağlığı ve güvenliği risklerini ortadan kaldırmak ya da en alt seviyeye indirerek kaza ölüm ve yaralanmaları önlemek.

 • 2.

  Sağlık & Güvenlik

  Çalışanların İş Sağlığı & Güvenliğinin korunması. Çalışanlarımızın güvenli ve sağlıklı şartlarda çalışmalarını sağlamak bizim taahhüdümüzdür.

 • 3.

  Faaliyet Standartları

  Faaliyetlerimizi doğruluk, dürüstlük ve açıklık ilkeleri çerçevesinde, çalışanlarımızın insan haklarına ve menfaatlerine saygı göstererek yürütürüz.

İlkelerimiz

 • 4.

  Sürdürülebilirlik

  İş Sağlığı & Güvenliği yönetim sistemi oluşturmak. Sistemi periyodik olarak gözden geçirerek çalışma ortamlarının sürekli iyileştirmek.

 • 5.

  Çevre

  Çevre üzerindeki etkimizin yönetimine ve uzun vadede sürdürülebilir faaliyetlerde bulunma hedefine yönelik olarak sürekli gelişim kaydetmek amacındadır.

 • 6.

  Hukuka Saygı

  Ulusal mevzuata uygun çalışmalar yapmak.

Misyonumuz;

Mesleki etik değerlere saygılı, İş Sağlığı & Güvenliğini geliştiren tedbirler almak, ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi hizmet verdiği firmalarla paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları yaratmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz;

İş Sağlığı & Güvenliği konusunda yerel ve ulusal platformlarda söz söyleyebilen, içinde bulunduğu sektörün bütün sorumluluklarını bilen ve taşıyan faaliyette bulunduğu her bölgede iş sağlığı ve güvenliği alanında sektörün lideri olmayı hedefleyen, Müşteri odaklı çalışma prensibimizle, müşterilerimize optimum düzeyde hizmet verirken aynı zamanda "Önce İnsan" prensibiyle işyeri ortamlarını iş kazalarından arındırılmış bir çalışma ortamı haline getirmektir.